svetlik zahlinice

ŠKOLNÍ ROK 2018/2019

V úterý 16. 10. proběhne Den s hračkou. Děti si přinesou do mateřské školy svou oblíbenou hračku a jejich kamarádi tak budou mít možnost poznat, s čím si doma nejraději hrají. Děti se mohou těšit na dopoledne plné překvapení, které pro ně paní učitelky v jednotlivých třídách připravují.

V úterý 2. 10. se uskuteční první barevný den, tentokrát ORANŽOVÝ, jako dýně, jeřabina, mrkev ... Děti přijdou oblečené v oranžovém a budou tuto barvu vnímat v průběhu celého dne.

V úterý 25. 9. zveme všechny rodiče a přátele školy v 16 hodin do třídy Žabiček, kde proběhne naše první společná schůzka, na které se dozvíte informace o provozu MŠ, kroužcích a připravovaných akcích. Těší se na vás kolektiv MŠ Družba

V úterý 18. 9. v dopoledních hodinách navštívíme se školáky hulínskou moštárnu, kde se děti seznámí s jejím provozem, zaměstnanci a ochutnají čerstvý mošt.

VÍTEJTE VE ŠKOLCE!

Co děti potřebují? Do třídy přezůvky s uzavřenou patou (ne nazouvací), oblečení na převlečení do třídy a na zahradu, pyžamko a malý porcelánový hrníček, ze kterého děti budou pít v průběhu celého dne čaj. Do skříňky dejte svým dětem náhradní spodní prádlo, všechny věci označte (podepište).V průběhu září si děti přinesou 1x velký balík kapesníků, dětský zubní kartáček a pastu. Těší se kolektiv MŠ Družba.