svetlik zahlinice

ŠKOLNÍ ROK 2019/2020

V úterý 15. 10. v 9.30 hod. navštíví polovina školáků s paní učitelkou Tobolíkovou a Krejčířovou Městskou knihovnu v Hulíně, kde si pro ně paní knihovnice, jako každoročně, připravila zajímavou besedu. Druhá skupina se může těšit na jaře.

V úterý 8.10. se můžeme těšit na první barevný den, tentokrát ČERVENÝ, jako jablíčko, ředkvička, šípek ... Děti přijdou oblečené v červeném a budou tuto barvu vnímat v průběhu celého dne.

Ve středu 25. 9. od 14.00 do 15.30 se uskuteční ve třídě Sluníček "Podzimní hrátky s rodiči." Srdečně zvou paní učitelky a děti.

Ve středu 25. 9. od 8.30 do 15.30 budou probíhat logopedické konzultace v pracovně Mgr. Xenie Mikolášové.

V úterý 17. 9. dopoledne navštíme s předškoláky hulínskou moštárnu. Děti si prohlédnou provozovnu s odborným výkladem a ochutnají čerstvý mošt.

V úterý 17. 9. zveme všechny rodiče a přátele školy v 16 hodin do třídy Žabiček, kde proběhne naše první společná schůzka, na které se dozvíte informace o provozu MŠ, aktivitách nespících dětí a připravovaných akcích. Těší se na vás kolektiv MŠ Družba

Ve středu 11. 9. v 15.45 hodin u Žabiček se uskuteční schůzka výboru SRPDŠ .

VÍTEJTE VE ŠKOLCE!

Co děti potřebují? Do třídy přezůvky s uzavřenou patou (ne nazouvací), oblečení na převlečení do třídy a na zahradu, pyžamko a malý porcelánový hrníček, ze kterého děti budou pít v průběhu celého dne čaj. Do skříňky dejte svým dětem náhradní spodní prádlo, všechny věci označte (podepište).V průběhu září si děti přinesou 1x velký balík kapesníků, dětský zubní kartáček a pastu. Těší se kolektiv MŠ Družba.