svetlik zahlinice

ŠKOLNÍ ROK 2019/2020

V úterý 17. 9. dopoledne navštíme s předškoláky hulínskou moštárnu. Děti si prohlédnou provozovnu s odborným výkladem a ochutnají čerstvý mošt.

V úterý 17. 9. zveme všechny rodiče a přátele školy v 16 hodin do třídy Žabiček, kde proběhne naše první společná schůzka, na které se dozvíte informace o provozu MŠ, aktivitách nespících dětí a připravovaných akcích. Těší se na vás kolektiv MŠ Družba

Ve středu 11. 9. v 15.45 hodin u Žabiček se uskuteční schůzka výboru SRPDŠ .

VÍTEJTE VE ŠKOLCE!

Co děti potřebují? Do třídy přezůvky s uzavřenou patou (ne nazouvací), oblečení na převlečení do třídy a na zahradu, pyžamko a malý porcelánový hrníček, ze kterého děti budou pít v průběhu celého dne čaj. Do skříňky dejte svým dětem náhradní spodní prádlo, všechny věci označte (podepište).V průběhu září si děti přinesou 1x velký balík kapesníků, dětský zubní kartáček a pastu. Těší se kolektiv MŠ Družba.