VÍTEJTE V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE 2019/2020

7.-10.10 - Návštěva MC KLUBÍČKO - tento týden navšíví všechny třídy MC Klubíčko v Hulíně. Při nepříznivém počasí dejte prosím s sebou dětem plástěnky.

24.9. - "Drakiáda" - srdečně zveme všechny děti a rodiče na společnou akci, začátek ve 14.30 hod. na Podstávku v Hulíně. S sebou draka, špekáčky a dobrou náladu.

10.9. - "Moštárna" - exkurze pro předškolní děti, během dopoledních hodin (malé a nové děti zůstávají skrze adaptaci v Mš s paní učitelkou dané třídy), za nepříznivého počasí dejte prosím dětem pláštěnky

11.9. - "Výbor rodičů" - setkání vybraných rodičů ve třídě "Koťata" - 15.45 hod.

19.9. - "Schůzka rodičů" - v 16.00 hod.srdečně zveme všechny rodiče na společné třídní schůzky, které se uskuteční ve třídě "Koťata". Na schůzce se budou projednávat organizační informace o chodu Mš. Účast je nutná :-) Děkujeme, těší se celý kolektiv Mš.

Personální změny

Od 2. 9. 2019 nastupuje nová p. učitelka do třídy "Koťata" - Bc. Denisa Lukáčová ( místo p. uč. Magdy Procházkové)

Od 16.9. 2019 nastupuje nová p. učitelka do třídy "Světlušky" - Mgr. Radka Hauková ( místo p. uč. Mgr. Vladislavy Peřinkové)

CO VAŠE DÍTKO POTŘEBUJE DO MŠ  :-) Všechny věci prosíme PODEPSAT !!!!!!

- PŘEZŮVKY - S PEVNOU PATOU (NIKOLIV NAZOUVÁKY, CROKSY A POD.)

- OBLEČENÍ - PŘEVLEČENÍ DO TŘÍDY (PODLE UVÁŽENÍ RODIČŮ A DLE POČASÍ , DRUHÉ PŘEVLEČENÍ NA ZAHRÁDKU, NÁHRADNÍ OBLEČENÍ - I SPODNÍ PRÁDLO - PRO PŘÍPAD NEHODY :-) , OBUV NA ZAHRADU - KROMĚ OBUVI VŠE ULOŽTE DĚTEM DO OZNAČENÉ SKŘÍŇKY V ŠATNĚ, OBUV SE NECHÁVÁ DOLE V BOTNÍKU

- PYŽAMKO - POKUD BUDE DÍTĚ SPÁVAT (I NEPRAVIDELNĚ)

- DĚVČÁTKA - OZNAČENÝ HŘEBEN NA VLASY (ULOŽÍ SI JEJ V KOUPELNĚ MŠ NA CELÝ ŠKOLNÍ ROK)

- HRNÍČEK NA ČAJ DO TŘÍDY (VHODNÝ DO MYČKY)- ZESPOD PODEPSANÝ NESMAZATELNOU FIXOU (HRNÍČEK ZDE BUDE MÍT DÍTKO CELÝ ŠKOLNÍ ROK)

- KARTÁČEK A PASTU NA ZUBY (KELÍMEK NENOSTE, MÁME ) - během měsíce září

- BALÍK PAPÍROVÝCH I VLHČENÝCH UBROUSKŮ ( O KAPESNÍKY PAK ŽÁDÁME V PRŮBĚHU ROKU NĚKOLIKRÁT :-) - ODEVZDÁVEJTE PROSÍM VE TŘÍDĚ

- OBLÍBENÝ PLYŠÁK NA SPINKÁNÍ :-)

- PROSÍME RODIČE, ABY DĚTEM NEDÁVALY DO TŘÍDY ŽÁDNÉ HRAČKY Z DOMU!!!!!!!!! - NEMŮŽEME NÉST ZODPOVĚDNOST ZA JEJICH PŘÍPADNOU ZTRÁTU, ČI POŠKOZENÍ,  a předcházíme tak zbytečným hádkám mezi dětmi ...DĚKUJEME:-)

Prosíme všechny rodiče, aby dávali dětem převlečení a obuv na zahradu (tzn. že by měly mít jiné kalhoty do třídy a jiné na ven, taktéž obuv, předejdeme tak ušpinění domácích věcí), prosím reagujte na aktuální počasí. Děkujeme za spolupráci !!!!!!!!!!

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

V prvních školních dnech prosíme :

- o vyplnění žádosti k vyzvedávání dětí Vašeho dítěte, pokud se jedná o jinou osobu než matka a otec (týká se i dětí, které již v loňském roce Mš navštěvovaly)

- o podepsání souhlasu GDPR - u každé učitelky ve třídě

- o podepsání souhlasu, že Vaše dítě bude součástí projektu "Zdravý úsměv" ( zubní preventista p.Forejt) - u učitelky ve třídě

- o podepsání souhlasu se Školním řádem - u učitelky ve třídě

- o kontrolu osobních údajů (především telefon a adresa), které má uč.k dispozici, pokud prosím došlo k jejich změně, včas nahlaste

Nově FOTOGALERIE na těchto webových stránkách-prosíme omluvte technické zpoždění vkládání fotek, děkujeme.

OMLOUVÁNÍ DĚTÍ

Pokud vaše dítko onemocní a nedostaví se do školky, volejte prosím na tel.č. VEDOUCÍ STRAVOVÁNÍ - p.Pecháčkové (viz Kontakty). Omlouvání dětí je možné však jen do 7.30hod., protože poté se uzavírá stav dětí a připravuje se daný počet porcí jídla. Omluvit dítě je samozřejmě možné ve třídě (např.den dopředu) u své paní učitelky. Osobní a soukromá telefonní čísla p.učitelky neposkytují, děkujeme za pochopení :-)

Omlouvání předškoláků

Ve třídě má každá p.učitelka "Omluvný list" Vašeho dítěte, prosíme o řádné a včasné omlouvání.  Rodiče si dohlíží na omlouvání samostatně, děkujeme.

PROSÍME ČTĚTE DŮLEŽITÉ INFORMACE ( na webu Mš a v šatnách na nástěnkách - někdy je z technických důvodů nemožné, vkládat vše na internet, děkujeme za pochopení )