pracoviště Družba

ŠKOLNÍ ROK 2019-2020

Omlouvání dětí pro prázdninový provoz - MŠ Družba, kuchyň ( 573 350 143) Pouze volejte - SMS neposílat

ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY

Letos proběhne rozloučení s předškoláky ( z důvodu hygienických důvodů kvůli situaci Covid -19) - bez přítomnosti rodičů. Každá třída se rozloučí s dětmi svým způsobem, v kruhu třídy, děti prožijí zábavu a legraci. Děkujeme za pochopení :-)

18.6. - "Akce s hasiči" - akce zrušena, z důvodu nepříznivych podmínek, podmáčení terénu atd. Děkujeme za pochopení.

Personální změny

Třída "Světlušky" - od 1.9. nastoupí nová p. uč.

Třída "Koťata" - od 1.9. 2020 nastoupí nová p.uč. (místo p.uč. Denisy Lukáčové)

Třída "Myšky" - od 1.9.2020 nastoupí nová p.uč. (místo p. uč. Procházkové)

Třída "Berušky" - od 1.9. 2020 nastoupí nová p. uč. (místo p.uč. Miroslavy Brabcové)

Třída "Berušky" - od 1.3.2020 nastoupí nová p. uč. Bc. Eliška Bendová (místo p.uč. Lucie Kotasové)

CO VAŠE DÍTKO POTŘEBUJE DO MŠ  :-) Všechny věci prosíme PODEPSAT !!!!!!

- PŘEZŮVKY - S PEVNOU PATOU (NIKOLIV NAZOUVÁKY, CROKSY A POD.)

- OBLEČENÍ - PŘEVLEČENÍ DO TŘÍDY (PODLE UVÁŽENÍ RODIČŮ A DLE POČASÍ , DRUHÉ PŘEVLEČENÍ NA ZAHRÁDKU, NÁHRADNÍ OBLEČENÍ - I SPODNÍ PRÁDLO - PRO PŘÍPAD NEHODY :-) , OBUV NA ZAHRADU - KROMĚ OBUVI VŠE ULOŽTE DĚTEM DO OZNAČENÉ SKŘÍŇKY V ŠATNĚ, OBUV SE NECHÁVÁ DOLE V BOTNÍKU

- PYŽAMKO - POKUD BUDE DÍTĚ SPÁVAT (I NEPRAVIDELNĚ)

- DĚVČÁTKA - OZNAČENÝ HŘEBEN NA VLASY (ULOŽÍ SI JEJ V KOUPELNĚ MŠ NA CELÝ ŠKOLNÍ ROK)

- HRNÍČEK NA ČAJ DO TŘÍDY (VHODNÝ DO MYČKY)- ZESPOD PODEPSANÝ NESMAZATELNOU FIXOU (HRNÍČEK ZDE BUDE MÍT DÍTKO CELÝ ŠKOLNÍ ROK)

- KARTÁČEK A PASTU NA ZUBY (KELÍMEK NENOSTE, MÁME ) - během měsíce září

- BALÍK PAPÍROVÝCH I VLHČENÝCH UBROUSKŮ ( O KAPESNÍKY PAK ŽÁDÁME V PRŮBĚHU ROKU NĚKOLIKRÁT :-) - ODEVZDÁVEJTE PROSÍM VE TŘÍDĚ

- OBLÍBENÝ PLYŠÁK NA SPINKÁNÍ :-)

- PROSÍME RODIČE, ABY DĚTEM NEDÁVALY DO TŘÍDY ŽÁDNÉ HRAČKY Z DOMU!!!!!!!!! - NEMŮŽEME NÉST ZODPOVĚDNOST ZA JEJICH PŘÍPADNOU ZTRÁTU, ČI POŠKOZENÍ,  a předcházíme tak zbytečným hádkám mezi dětmi ...DĚKUJEME:-)

Prosíme všechny rodiče, aby dávali dětem převlečení a obuv na zahradu (tzn. že by měly mít jiné kalhoty do třídy a jiné na ven, taktéž obuv, předejdeme tak ušpinění domácích věcí), prosím reagujte na aktuální počasí. Děkujeme za spolupráci !!!!!!!!!!

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

V prvních školních dnech prosíme :

- o vyplnění žádosti k vyzvedávání dětí Vašeho dítěte, pokud se jedná o jinou osobu než matka a otec (týká se i dětí, které již v loňském roce Mš navštěvovaly)

- o podepsání souhlasu GDPR - u každé učitelky ve třídě

- o podepsání souhlasu, že Vaše dítě bude součástí projektu "Zdravý úsměv" ( zubní preventista p.Forejt) - u učitelky ve třídě

- o podepsání souhlasu se Školním řádem - u učitelky ve třídě

- o kontrolu osobních údajů (především telefon a adresa), které má uč.k dispozici, pokud prosím došlo k jejich změně, včas nahlaste

Nově FOTOGALERIE na těchto webových stránkách-prosíme omluvte technické zpoždění vkládání fotek, děkujeme.

OMLOUVÁNÍ DĚTÍ

Pokud vaše dítko onemocní a nedostaví se do školky, volejte prosím na tel.č. VEDOUCÍ STRAVOVÁNÍ - p.Pecháčkové (viz Kontakty). Omlouvání dětí je možné však jen do 7.30hod., protože poté se uzavírá stav dětí a připravuje se daný počet porcí jídla. Omluvit dítě je samozřejmě možné ve třídě (např.den dopředu) u své paní učitelky. Osobní a soukromá telefonní čísla p.učitelky neposkytují, děkujeme za pochopení :-)

Omlouvání předškoláků

Ve třídě má každá p.učitelka "Omluvný list" Vašeho dítěte, prosíme o řádné a včasné omlouvání.  Rodiče si dohlíží na omlouvání samostatně, děkujeme.

PROSÍME ČTĚTE DŮLEŽITÉ INFORMACE ( na webu Mš a v šatnách na nástěnkách - někdy je z technických důvodů nemožné, vkládat vše na internet, děkujeme za pochopení )