Aktuality - MŠ Hulín

Menu

Aktuality

Školní rok 2017 / 2018 

Fotogalerie na webových stránkách www.skolkahulin.rajce.idnes.cz

1.6. - "Dětský den v Mš" - během dopoledne budou mít děti bohatý program. Nejprve nás navštíví paní s pejskem a předvede Psí Agility (dovednosti a cvičení s pejskem) a poté půjdou děti po stopách "Pirátského pokladu" - na jednotlivých stanovištích budou plnit úkoly a nakonec objeví zasloužený poklad :-)  

 

 

8.6. - "Divadelní představení Zlín" (Sněhová královna) - společně s dětmi pojedeme objednaným autobusem do Městského divadla Zlín, budeme vybírat 70,- kč

13.6. - "Setkání s hasiči" - půjdeme v dopoledních hodinách s dětmi do areálu Unitex na exkurzi k hilínským hasičům

20.6. -"Slavnostní rozloučení s předškoláky" - týká se jen dětí, které odcházejí k 1.9.2018 do Zš.......v 15.00 hod. v Zuš Hulín (nahoře v 1.patře koncertní sál). Slavnostním průvodem půjdeme s dětmi přes město Hulín z Mš až do Zuš Hulín. Předvedeme krátký program pro rodiče, slavnostně nám předá dary p.starosta Mgr.Roman Hoza a rozloučí se s námi.

21.6. - "Kouzelník v Mš" - v dopoledních hodinách

 

 

PROSÍME ČTĚTE DŮLEŽITÉ INFORMACE ( na webu Mš a v šatnách na nástěnkách )

POKRAČUJE SBĚR POMERANČOVÉ A CITRÓNOVÉ KŮRY (zváženou kůru noste do svých tříd - zvláštˇcitrón a zvlášť pomeranč-děkujeme)

 

 

 

CO BUDE VAŠE DÍTKO DO MŠ POTŘEBOVAT :-)

- PAPUČE - S PEVNOU PATOU (NIKOLIV NAZOUVÁKY, CROKSY A POD.)

- OBLEČENÍ - PŘEVLEČENÍ DO TŘÍDY (PODLE UVÁŽENÍ RODIČŮ A DLE POČASÍ , DRUHÉ PŘEVLEČENÍ NA ZAHRÁDKU, NÁHRADNÍ OBLEČENÍ - I SPODNÍ PRÁDLO - PRO PŘÍPAD NEHODY :-) , OBUV NA ZAHRADU - KROMĚ OBUVI VŠE ULOŽTE DĚTEM DO OZNAČENÉ SKŘÍŇKY V ŠATNĚ, OBUV SE NECHÁVÁ DOLE V BOTNÍKU 

- PYŽAMKO - POKUD BUDE DÍTĚ SPÁVAT (I NEPRAVIDELNĚ)

- DĚVČÁTKA - OZNAČENÝ HŘEBEN NA VLASY (ULOŽÍ SI JEJ V KOUPELNĚ MŠ NA CELÝ ŠKOLNÍ ROK)

- HRNÍČEK NA ČAJ DO TŘÍDY (VHODNÝ DO MYČKY)- ZESPOD PODEPSANÝ NESMAZATELNOU FIXOU (HRNÍČEK ZDE BUDE MÍT DÍTKO CELÝ ŠKOLNÍ ROK)

- KARTÁČEK A PASTU NA ZUBY (KELÍMEK NENOSTE, MÁME )

- BALÍK PAPÍROVÝCH I VLHČENÝCH UBROUSKŮ ( O KAPESNÍKY PAK ŽÁDÁME V PRŮBĚHU ROKU NĚKOLIKRÁT :-) - ODEVZDÁVEJTE PROSÍM VE TŘÍDĚ

- OBLÍBENÝ PLYŠÁK NA SPINKÁNÍ :-)

- PROSÍME RODIČE, ABY DĚTEM NEDÁVALY DO TŘÍDY ŽÁDNÉ HRAČKY Z DOMU - NEMŮŽEME NÉST ZODPOVĚDNOST ZA JEJICH PŘÍPADNOU ZTRÁTU, ČI POŠKOZENÍ, DĚKUJEME:-)

 

 

 

OMLOUVÁNÍ DĚTÍ

Pokud vaše dítko onemocní a nedostaví se do školky, volejte prosím na tel.č. p.Pecháčkové, která omlouvá stravné (viz Kontakty). Omlouvání dětí je možné však jen do 7.30hod., protože poté se uzavírá stav dětí a připravuje se daný počet porcí jídla. Omluvit dítě je samozřejmě možné ve třídě (např.den dopředu) u své paní učitelky. Osobní a soukromá telefonní čísla p.učitelky neposkytují, děkujeme za pochopení :-)