Menu

Aktuality

 

ŠKOLNÍ ROK  2018/2019

Přejeme všem dětem a rodičům krásné prázdniny, mnohokrát děkujeme všem za vzornou celoroční spolupráci, budeme se těšit v září naviděnou !!!!

 

 

 

 

Nově FOTOGALERIE na těchto webových stránkách-prosíme omluvte technické zpoždění vkládání fotek, děkujeme. 

 

 

Prosíme všechny rodiče, aby dávali dětem převlečení a obuv na zahradu (tzn. že by měly mít jiné kalhoty do třídy a jiné na ven, taktéž obuv, předejdeme tak ušpinění domácích věcí), prosím reagujte na aktuální počasí. Děkujeme za spolupráci !!!!!!!!!! 

 

CO VAŠE DÍTKO POTŘEBUJE DO MŠ  :-) 

 

- PŘEZŮVKY - S PEVNOU PATOU (NIKOLIV NAZOUVÁKY, CROKSY A POD.)

 

- OBLEČENÍ - PŘEVLEČENÍ DO TŘÍDY (PODLE UVÁŽENÍ RODIČŮ A DLE POČASÍ , DRUHÉ PŘEVLEČENÍ NA ZAHRÁDKU, NÁHRADNÍ OBLEČENÍ - I SPODNÍ PRÁDLO - PRO PŘÍPAD NEHODY :-) , OBUV NA ZAHRADU - KROMĚ OBUVI VŠE ULOŽTE DĚTEM DO OZNAČENÉ SKŘÍŇKY V ŠATNĚ, OBUV SE NECHÁVÁ DOLE V BOTNÍKU 

 

- PYŽAMKO - POKUD BUDE DÍTĚ SPÁVAT (I NEPRAVIDELNĚ)

 

- DĚVČÁTKA - OZNAČENÝ HŘEBEN NA VLASY (ULOŽÍ SI JEJ V KOUPELNĚ MŠ NA CELÝ ŠKOLNÍ ROK)

 

- HRNÍČEK NA ČAJ DO TŘÍDY (VHODNÝ DO MYČKY)- ZESPOD PODEPSANÝ NESMAZATELNOU FIXOU (HRNÍČEK ZDE BUDE MÍT DÍTKO CELÝ ŠKOLNÍ ROK)

 

- KARTÁČEK A PASTU NA ZUBY (KELÍMEK NENOSTE, MÁME ) - během měsíce září

 

- BALÍK PAPÍROVÝCH I VLHČENÝCH UBROUSKŮ ( O KAPESNÍKY PAK ŽÁDÁME V PRŮBĚHU ROKU NĚKOLIKRÁT :-) - ODEVZDÁVEJTE PROSÍM VE TŘÍDĚ

 

- OBLÍBENÝ PLYŠÁK NA SPINKÁNÍ :-)

 

- PROSÍME RODIČE, ABY DĚTEM NEDÁVALY DO TŘÍDY ŽÁDNÉ HRAČKY Z DOMU!!!!!!!!! - NEMŮŽEME NÉST ZODPOVĚDNOST ZA JEJICH PŘÍPADNOU ZTRÁTU, ČI POŠKOZENÍ,  a předcházíme tak zbytečným hádkám mezi dětmi ...DĚKUJEME:-)

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

V prvních školních dnech prosíme :

- o vyplnění žádosti k vyzvedávání dětí Vašeho dítěte, pokud se jedná o jinou osobu než matka a otec (týká se i dětí, které již v loňském roce Mš navštěvovaly)

- o podepsání souhlasu GDPR - u každé učitelky ve třídě

- o podepsání souhlasu, že Vaše dítě bude součástí projektu "Zdravý úsměv" ( zubní preventista p.Forejt) - u učitelky ve třídě

- o podepsání souhlasu se Školním řádem - u učitelky ve třídě

- o kontrolu osobních údajů (především telefon a adresa), které má uč.k dispozici, pokud prosím došlo k jejich změně, včas nahlaste 

 

 

OMLOUVÁNÍ DĚTÍ

 

Pokud vaše dítko onemocní a nedostaví se do školky, volejte prosím na tel.č. p.Pecháčkové, která omlouvá stravné (viz Kontakty). Omlouvání dětí je možné však jen do 7.30hod., protože poté se uzavírá stav dětí a připravuje se daný počet porcí jídla. Omluvit dítě je samozřejmě možné ve třídě (např.den dopředu) u své paní učitelky. Osobní a soukromá telefonní čísla p.učitelky neposkytují, děkujeme za pochopení :-)

Omlouvání předškoláků

Ve třídě má každá p.učitelka "Omluvný list" Vašeho dítěte, prosíme o řádné a včasné omlouvání.  Rodiče si dohlíží na omlouvání samostatně, děkujeme.

 

 

 PROSÍME ČTĚTE DŮLEŽITÉ INFORMACE ( na webu Mš a v šatnách na nástěnkách - někdy je z technických důvodů nemožné, vkládat vše na internet, děkujeme za pochopení )