Mateřská škola Hulín
Mateřská školaul. Eduarda Světlíka, Hulín

Spustili jsme pro vás nové webové stránky.

Dostupné kroužky

lichý týden: Keramika (Zuzana Březáčková)

sudý týden: Metoda dobrého startu (Bc. Ilona Tomečková)

lichý týden: Logopedický (Mgr. Xenie Mikolášová)

sudý týden: Aerobik (Hana Tobolíková)

lichý týden: Logopedický (Bc. Ivana Moučková)

sudý týden: Logopedický (Mgr. Xenie Mikolášová)

lichý týden: Výtvarný (Miluše Budínová)

"Šikulka" (Anna Želinská)

sudý týden: Edukativně stimulační skupiny (Bc. Adéla Pěluchová)

Více o kroužcích...

• Metoda dobrého startu - při grafomotorických cvičeních a lidových písních si děti uvolňují ruku, písničky ztvárňují pohybem, rytmizují, procvičují "špetkovitý" úchop tužky
  • Keramika - děti se učí, jak  pracovat s keramickou hmotou, seznámí se s potřebnými nástroji a pomůckami, rozvíjí jemnou motoriku, fantazii a učí trpělivosti; každé dílko je originál a něco o dítěti napoví.
  • Edukativně stimulační skupiny (ESS) - je program, ve kterém se snažíme o systematický rozvoj předškolních dětí, a je určen pouze pro předškolní děti. Hravou formou rozvíjíme schopnosti a dovednosti důležité pro zvládání budoucího čtení, psaní, počítání.
  • Aerobik - děti cvičí při hudbě a říkadlech, jsou vedeny ke správnému držení těla, dýchání při cvičení, posilování, uvolnění, seznamují se s cvičením Pěti tibeťanů, hrají úpolové hry
  • "Šikulka" - děti si hravou formou osvojují vědomosti a dovednosti potřebné pro snadnější vstup do základní školy. Rozvoj zrakových, sluchových, komunikačních, rozumových, gra - fomotorických a pohybových schopností s prvky jógy a relaxace.
  • Výtvarný - děti se seznamují s netradičními výtvarnými technikami, rozvíjí si fantazii, vkus, pracovní dovednosti; jejich díla jsou k vidění v galerii ve vstu - pu MŠ
  • Logopedický - "Pusinky" - navštěvují děti s vadami výslovnosti vybrané na zá- kladě depistáže paní logopedky, se kterou souhlasili rodiče. Děti si přinesou vždy v pondělí sešit do MŠ, v pátek si ho vezmou domů k víkendovému procvi- čování s rodiči (denně 5 - 10 minut - cvičení jsou tak nastavena)

Pracoviště Družba

MATEŘSKÁ ŠKOLA, ul.
Eduarda Světlíka, Hulín, příspěvková organizace

Ed. Světlíka 1197
768 24 Hulín
e-mail: ms.hulin@seznam.cz
telefon: +420 573 352 704

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Sníh dubnový hnojí, březnový tráví.

Když dubnový vítr do stodoly fučí, po žních díru nenajde.

Loga partnerů

město Hulín